Blog

Start > Blog
ciemna podłoga drewniana dąb toska venifloor

Ciemna podłoga drewniana. Synonim elegancji

Podłogi w ciemnych tonacjach kolorystycznych znowu stają się modne. Choć od lat kojarzone są z elegancją, przez pewien czas zostały przyćmione przez jasne barwy naturalnego drewna oraz podłogi bielone.

... czytaj więcej

Drewniana podłoga na ogrzewanie podłogowe. To jest możliwe!

Aby zachować funkcje ogrzewania podłogowego, należy wybrać odpowiedni rodzaj podłogi i podkładu. Konieczność spełniana odpowiednich parametrów technicznych, jak np. grubość, wykluczała możliwość montażu podłogi drewnianej wraz z ogrzewaniem podłogowym. Jednak to nie stanowi dłużej problemu. Miłośnicy drewnianych podłóg nie muszą rezygnować z nich na rzecz płytek podłogowych bądź innych rodzajów podłogi z powodu montażu ogrzewania […]

... czytaj więcej

Relacja z targów Messe Muenchen International

Zapraszamy na naszą relację z targów Messe Muenchen International które odbyły się w Monachium.

... czytaj więcej

Dębowa podłoga – synonim solidności

Dąb kojarzony jest niezmiennie od lat z trwałością, solidnością, czyli tymi cechami fizycznymi materiałów, które chcemy, aby posiadała nasza podłoga. Podłogi Venifloor dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji same w sobie wykazują się ponadprzeciętną trwałością, jednak to ponadczasowy wzór słojów dębu na podłodze sprawia, że jest to najchętniej wybierany rodzaj drewna.

... czytaj więcej

Innowacyjna podłoga drewniana – podłoga Nowej Generacji

Planując aranżację mieszkania znaczną część czasu poświęcamy na wybór podłóg, których, podobnie jak stolarki okiennej i drzwiowej, domownicy nie chcą wymieniać częściej niż raz na kilkadziesiąt lat. Aby zapewnić sobie komfort użytkowania przez lata podłogi zachowanej w nienagannym stanie, warto rozważyć wybór innowacyjnej podłogi drewnianej Venifloor.

... czytaj więcej

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie