Blog

Start > Blog

Podłogi Venifloor dostępne też online!

Produkty Venifloor można kupić w wielu salonach w całej Polsce. Jesteśmy dumni z naszej niezwykle szerokiej sieci dystrybucji, mamy jednak świadomość, że wciąż nie wszędzie podłogi fornirowane Venifloor są dostępne. Dlatego tak ważne dla nas było, by nasz produkt mógł być jeszcze bliżej klienta. Krokiem ku temu jest uruchomienie sprzedaży online, które zbliża się wielkimi […]

... czytaj więcej
Listwy przypodłogowe białe podłoga jesion twardzielowy

Listwy podłogowe – dobierać je do podłóg czy stolarki?

Dobór listew przypodłogowych ma ogromne znaczenie w określeniu charakteru wnętrza. Nie jest to tylko element wykończenia. Oprócz funkcji estetycznych pełnią również funkcjonalne.

... czytaj więcej

Renowacja drewnianej podłogi. Bez cyklinowania, bez kurzu, bez trudu

Posiadanie drewnianej podłogi nie musi wiązać się z perspektywą cyklinowania. Podłogi Venifloor wykorzystują innowacyjne technologie, dzięki którym cyklinowanie odchodzi w niepamięć. Są nimi rdzeń HDF i wzbogacenie aż sześciu podłóg lakierniczych o niezwykle trwały korund. A dzięki prostym metodom renowacji, nawet w przypadku uszkodzeń mechanicznych, podłoga Venifloor w kilka chwil przywrócona zostanie do idealnego stanu.

... czytaj więcej

Olejowane podłogi fornirowane Venifloor. Zalety, pielęgnacja i renowacja

Podłogi pokryte naturalnymi preparatami zabezpieczającymi stają się coraz popularniejsze. Ekologia, bezpieczeństwo i natura nie są bez znaczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Venifloor stworzył linię podłóg pokrytych preparatami na bazie olejów i wosków.

... czytaj więcej
ciemna podłoga drewniana dąb toska venifloor

Ciemna podłoga drewniana. Synonim elegancji

Podłogi w ciemnych tonacjach kolorystycznych znowu stają się modne. Choć od lat kojarzone są z elegancją, przez pewien czas zostały przyćmione przez jasne barwy naturalnego drewna oraz podłogi bielone.

... czytaj więcej

Drewniana podłoga na ogrzewanie podłogowe. To jest możliwe!

Aby zachować funkcje ogrzewania podłogowego, należy wybrać odpowiedni rodzaj podłogi i podkładu. Konieczność spełniana odpowiednich parametrów technicznych, jak np. grubość, wykluczała możliwość montażu podłogi drewnianej wraz z ogrzewaniem podłogowym. Jednak to nie stanowi dłużej problemu. Miłośnicy drewnianych podłóg nie muszą rezygnować z nich na rzecz płytek podłogowych bądź innych rodzajów podłogi z powodu montażu ogrzewania […]

... czytaj więcej

Relacja z targów Messe Muenchen International

Zapraszamy na naszą relację z targów Messe Muenchen International które odbyły się w Monachium.

... czytaj więcej
dąb vintage brąz realizacja salon

Dębowa podłoga – synonim solidności

Dąb kojarzony jest niezmiennie od lat z trwałością, solidnością, czyli tymi cechami fizycznymi materiałów, które chcemy, aby posiadała nasza podłoga. Podłogi Venifloor dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji same w sobie wykazują się ponadprzeciętną trwałością, jednak to ponadczasowy wzór słojów dębu na podłodze sprawia, że jest to najchętniej wybierany rodzaj drewna.

... czytaj więcej
panele drewniane venifloor

Innowacyjna podłoga drewniana – podłoga Nowej Generacji

Planując aranżację mieszkania znaczną część czasu poświęcamy na wybór podłóg, których, podobnie jak stolarki okiennej i drzwiowej, domownicy nie chcą wymieniać częściej niż raz na kilkadziesiąt lat. Aby zapewnić sobie komfort użytkowania przez lata podłogi zachowanej w nienagannym stanie, warto rozważyć wybór innowacyjnej podłogi drewnianej Venifloor.

... czytaj więcej

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie