Start > Dystrybutorzy Krajowi > Małopolskie

Podłogi drewniane - Małopolskie - Venifloor

JORDANÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Candy Floor Grzegorz Rusin
ul. Piłsudskiego 57
34-240 Jordanów

tel. 795 599 947

e-mail: candyfloor@op.pl

ZAKLICZYN

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Rojar
ul.Jacka Malczewskiego 57a
32-840 Zakliczyn

tel. 506 112 826

e-mail: zakliczyn@rojar.pl

BOBOWA

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Rojar
ul.Grunwaldzka 59
38-350 Bobowa

tel. 506 112 538

e-mail: bobowa@rojar.pl

MIECHÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

PPHU DREWBOX
ul. Racławicka 51
32-200 Miechów

tel. 662 291 400

e-mail: biuro@drewbox.com.pl

WADOWICE

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

KONTRA (Ruck-Zuck)
ul. Putka 9
34-100 Wadowice

tel. (+48) 33 874 07 39

e-mail: wadowice@ruckzuck.com.pl

TUCHÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

ROJAR Sp.j.
Kolejowa 10
33-170 Tuchów

tel. 14 652 30 11, 506 112 435

e-mail: sekretariat@rojar.pl

TARNÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

ROJAR Sp.j.
ul. Kochanowskiego 39
33-100 Tarnów

tel. 14 626 27 44, 506 112 940

e-mail: kochanowskiego@rojar.pl

TARNÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

ROJAR Sp.j.
ul. Orkana 10
33-100 Tarnów

tel. 14 626 26 62, 506 112 820

e-mail: orkana@rojar.pl

SUCHA BESKIDZKA

SALON FABRYCZNY VENIFLOOR

ZIP Sp. z o.o.
ul.Zamkowa 34
34-200 Sucha Beskidzka

tel. 730 203 033

e-mail: biuro@venifloor.com

OLKUSZ

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

PANEL-POL
ul. Parkowa 1a
32-300 Olkusz

tel. (+48) 32 754 32 18

e-mail: olkusz@panel-pol.pl

NOWY TARG

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

F.H.U. ŻĄDLAK
ul. Przechodnia 2a
34-400 Nowy Targ

tel. (+48) 18 266 56 90

e-mail: sklep@zadlak.pl

NOWY SĄCZ

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

ROJAR Sp.j.
ul. Tarnowska 19
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 442 07 86, 506 112 520

e-mail: nsacz@rojar.pl

KRAKÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

BEL-POL Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków

tel.: (+48) 12 290 71 77

e-mail: krakow4@bel-pol.com.pl

KRAKÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

NETHURT.PL Sp.z o.o.
Aleja 29 listopada 152
31-401 Kraków

tel.: (+48) 12 416 13 59

e-mail: krakow2@swiatpaneli.com

KRAKÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

PANELEX
ul. Zakopiańska 58V
30-418 Kraków

tel. 12 357 66 36, 601 676 676

e-mail: panelex@panelex.pl

KRAKÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

NETHURT.PL Sp.z o.o.
ul. J. Conrada 65
31-357 Kraków

tel.: (+48) 12 626 10 91

e-mail: krakow@swiatpaneli.com

GORLICE

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

ROJAR Sp. j.
ul. 11 Listopada 12
38-300 Gorlice

tel. (18) 521-11-72

e-mail: gorlice@rojar.pl

CHRZANÓW

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

F.P.H. PALIA
ul. Partyzantów 11A
32-500 Chrzanów

tel. 515 168 062

e-mail: sprzedaz@swiatpaneli.pl

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie