Deski drewniane

Start > Informacje > Deski drewniane

Deski drewniane firmy Venifloor

Deski drewniane to produkt niezbędny przy budowie i remoncie każdego domu i mieszkania. Używa się ich jako materiałów konstrukcyjnych, wykończeniowych, jak i elementów ozdobnych.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najlepszych jakościowo desek drewnianych. Deski drewniane mają kilka charakterystycznych cech:

Gdzie można zamontować deski drewniane Venifloor?

Deski drewniane Venifloor mogą być montowane zarówno w domach, jak i we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, jednak warto pamiętąć, że deski drewniane nie są przeznaczone do pomieszczeń, w których występuje wilgoć. Co więcej, gwarancja na deski drewniane Venifloor wynosi aż do 15 lat! Podłoga te wykonana jest bardzo solidnie, ale przede wszystkim – zrobiona jest z najlepszych materiałów.

Deski drewniane we wnętrzach

Deski drewniane stosowane są w wielu wnętrzach. Podłoga z nich wykonana ceniona jest głównie za prostotę, ale także naturalność. Oprócz tego, wygląd podłogi wykonanej z desek drewnianych uznawany jest za szlachetny. Warto również podkreślić, że zastosowanie drewna w wystroju wnętrza sprawia, że staje się onoprzytulne, ale jednocześnie posiada bardzo elegancki charakter.

Unikatowy wygląd podłogi wykonanej z desek drewnianych można uzyskać dzięki niepowtarzalnemu układowi słojów na każdej desce, a także wielu odcieniom. Drewno to materiał, który swoje zastosowanie znajduje w konstrukcjach inżynierskich, które są znacznych rozmiarów, ale także we wszelkiego rodzaju wnętrzach zarówno mieszkalnych, jak i tych publicznych. Najważniejsze zalety desek drewnianych:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami!

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie