Deski drewniane

Start > Informacje > Deski drewniane

Deski drewniane firmy Venifloor

Deski drewniane to produkt niezbędny przy budowie i remoncie każdego domu i mieszkania. Używa się ich zarówno jako materiałów wykończeniowych, jak i elementów ozdobnych.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najlepszych jakościowo desek drewnianych. Mają one kilka charakterystycznych cech:

 

Gdzie można zamontować deski drewniane Venifloor?

Deska drewniana Venifloor może być montowana zarówno w domach, jak i we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, jednak warto pamiętać, że nie jest to rodzaj produktów do pomieszczeń, w których występuje wilgoć. Co więcej, gwarancja produktów w kolekcjach Venifloor wynosi aż do 15 lat! Podłoga te wykonana jest bardzo solidnie, ale przede wszystkim – zrobiona jest z najlepszych materiałów.

 

Deski podłogowe we wnętrzach

Deski podłogowe stosowane są w wielu wnętrzach. Podłoga z desek ceniona jest głównie za prostotę, ale także naturalność. Oprócz tego, wygląd podłogi wykonanej z desek drewnianych uznawany jest za szlachetny, gdyż nawiązuje do naturalnego litego drewna. Warto również podkreślić, że drewno w wystroju wnętrza sprawia, że wnętrze staje się przytulne, ale jednocześnie posiada bardzo elegancki charakter.

Unikatowy wygląd podłogi wykonanej z desek drewnianych można uzyskać dzięki niepowtarzalnemu układowi słojów na każdej desce, a także wielu odcieniom. Drewno to materiał, który swoje zastosowanie znajduje w konstrukcjach inżynierskich, które są znacznych rozmiarów, ale także we wszelkiego rodzaju wnętrzach zarówno mieszkalnych, jak i tych publicznych. W Venifloor dzięki różnym wariantom podłóg otrzymujesz produkt niczym deski na wymiar. Oprócz możliwości dobrania wielkości desek oraz ich grubości, możesz wybrać również gatunek np. buk, jesion, dąb. Dla wielu osób istotniejszy niżeli rodzaj drewna wykorzystanego w produkcji, jest jego kolor. W Venifloor wiemy o tym doskonale, dlatego w asortymencie posiadamy podłogi drewniane barwione na różne kolory, od jasnych chłodnych tonacji aż po ciemne, więc z łatwością do wybranej barwy dobierzesz meble i akcesoria.

Podłogi drewniane Venifloor ponadto poszczycić mogą się takimi zaletami jak:

Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się również listwy podłogowe dedykowane do każdego rodzaju podłogi oraz inne akcesoria. Sprzedajemy również białe listwy podłogowe o różnych szerokościach zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym wydaniu.

 

Gdzie kupić deski Venifloor?

Deski Venifloor kupić można w salonach partnerskich w całej Polsce ( można z łatwością znaleźć okoliczny salon na stronie „Gdzie kupić – Polska?„), a już wkrótce również w naszym oficjalnym sklepie internetowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami!

 

 

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie