Start > Podłogi drewniane nowej generacji do każdego pomieszczenia

Podłogi drewniane nowej generacji do każdego pomieszczenia

Jeśli, podobnie jak my, kochacie drewno, to na pewno szukacie czegoś, by stworzyć wspaniałe wnętrze. Nasza strona powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają nowoczesnych i naturalnych rozwiązań do swojego domu czy mieszkania. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, które idealnie łączą w sobie funkcjonalność, trwałość i ciekawy design. Sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Venifloor.

Panele drewniane do każdego pomieszczenia

Jeśli szukasz trwałego i efektownego sposobu na wykończenie podłogi w swoim domu lub mieszkaniu, panele drewniane będą idealnym wyborem. To rozwiązanie, które z powodzeniem możesz wykorzystać w każdym wnętrzu, od korytarza, przez salon, sypialnię po kuchnię i łazienkę. Bogata kolorystyka sprawi, że z panelami drewnianymi Venifloor stworzysz wyjątkowe aranżacje, w każdym stylu. Jeśli bliski jest Ci styl industrialny i skandynawski sprawdź kolekcję Prestige, będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów wnętrzarskich. Kolekcja Premium to z kolei gratka dla miłośników naturalnej barwy drewna. Znajdziecie tu panele bukowe, jesionowe i dębowe, które wydobywają z drewna wszystko co najlepsze.

Wytrzymałe panele drewniane dla wymagających

Wybierając panele drewniane Venifloor nie musisz się martwić o szybkie zniszczenie. Ich rdzeń wykonany jest z bardzo wytrzymałej płyty HDF. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo panele drewniane pokryte są sześcioma powłokami lakierniczymi, które skutecznie chronią ich powierzchnię przed zarysowaniem. Warstwy lakieru wzmocniliśmy promieniowaniem UV, dla jeszcze lepszego efektu i ochrony przed uszkodzeniami i wilgocią. Dzięki temu panele możesz bezpiecznie układać również w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka, czy mocno eksploatowany korytarz i salon. Mając w domu zwierzaki, aktywne maluchy czy prowadząc intensywne życie towarzyskie nie musisz obawiać się, że Twoja podłoga tego nie wytrzyma.

Wygoda i oszczędność czasu

Niewątpliwą zaletą wyróżniającą panele drewniane Venifloor jest szybki montaż. Dzięki zastosowaniu zamka szybkiego montażu, bez problemu ułożysz panele samodzielnie, nawet na dużej powierzchni. W przeciwieństwie do desek podłogowych typu parkiet, montaż jest szybki, nie wymaga użycia kleju. Nie ma też konieczności cyklinowania podłogi, co znacznie skraca czas przygotowania podłogi do użytku, a także minimalizuje późniejsze koszty.

Panele drewniane na każdą kieszeń

Drewniane panele to opcja dostępna absolutnie dla każdego. Cena za metr paneli drewnianych jest zbliżona do ceny dobrej jakości podłogi laminowanej. Nie musisz już rezygnować z marzeń o pięknej podłodze drewnianej, z obawy przed finansowymi ograniczeniami.

Dzięki technice fornirowania możesz cieszyć się zaletami drewna, obniżając jego zużycie i koszty.

Wieloletnia gwarancja

Każdy ma świadomość, że podłoga to ten element wykończenia wnętrz, który służyć ma nam przez lata. Jest najczęściej eksploatowany i narażony na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego firma Venifloor oddaje klientom wyłącznie najwyższej jakości panele drewniane fornirowane, opatrzone wieloletnią gwarancją.

Idealny wybór na ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to jedno z najwygodniejszych rozwiązań. Nie musisz z niego rezygnować. Wystarczy, że wybierzesz podłogę fornirowaną, zintegrowaną z podkładem mineralnym. Jest to produkt dedykowany właśnie do posadzek z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo warstwa kleju od dołu, zabezpiecza przed gromadzeniem się powietrza między panelem, a posadzką, co wpływa również na lepszą akustykę. Szukając paneli drewnianych na ogrzewanie podłogowe sprawdź zintegrowany panel fornirowy Veniflor X, który został wyróżniony złotym medalem MTP Budma 2020.

Panele drewniane Venifloor to najlepszy wybór

Panele drewniane Venifloor to najlepszy możliwy wybór do Twojego domu lub mieszkania. Nie tylko ze względu na idealny stosunek ceny do jakości i wieloletnią gwarancję. Również ze względy na kompromis między możliwością korzystania z naturalnej, drewnianej podłogi, a ekologią. Do produkcji paneli fornirowanych zużywa się aż 30 razy mniej szlachetnego drewna, niż przy produkcji litych desek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych paneli, które znajdziesz w zakładce Produkty.

 

 

 

 

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie