Start > Venifloor na czwartej edycji biznesowych targów wnętrz Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo

Venifloor na czwartej edycji biznesowych targów wnętrz Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo

Dziesiątki architektów, deweloperów, czy właścicieli hoteli i restauracji – tak w dużym skrócie wyglądała publiczność, która zgromadziła się na czwartej edycji biznesowych targów wnętrz Warsaw Home. Pomiędzy 3 a 6 października centrum targowo-wystawiennicze Ptak Warsaw Expo było najważniejszym dla branży wnętrzarskiej miejscem w całej Europie środkowo-wschodniej. Nie mogło nas tam zabraknąć.

 

Targi Warsaw Home co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Goszczą na nich największe marki wnętrzarskie, w tym producenci i dystrybutorzy z branży meblowej, wykończeniowej, dekoracyjnej oraz dodatków. Targi są miejscem, w którym wszyscy oni mogą zaprezentować swoje oferty szerszemu gronu, ale też wymienić się doświadczeniami, pomysłami, i nawiązać kontakty biznesowe, które często w przyszłości przekładają się na realną współpracę. Czwarta edycja wydarzenia cieszyła się zainteresowaniem na miarę największych Europejskich wydarzeń tego typu.

 

 

Podczas tego prestiżowego wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców nasze produkty, w tym nasze panele drewniane w strefie Interior Finish. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że mogliśmy się pochwalić naszą nową kolekcję Style. Te unikatowe podłogi drewniane, fornirowane to panele drewniane wykończone lakierem z korundem oraz szczotkowane. Dzięki temu, udało nam się wyciągnąć słoje drewna, jak w przypadku najdroższej kolekcji Luksus, z tą różnicą, że charakteryzują się one półpołyskiem, typowym dla znanych już naszym klientom kolekcji Premium i kolekcji Prestige uzupełnionych o czterostronną V-fugę.

 

 

Cieszymy się, że Venifloor było tak mocno oblegane – wyraźnie widać, że temat podłóg fornirowanych przebija się do świadomości klientów czy projektantów jako alternatywa dla desek litych czy podłóg lamelowanych. Ponadto, była to dla nas znakomita szansa na poznanie znanych osobistości z branży projektantów wnętrz, a także zaczerpnięcie inspiracji, dzięki którym będziemy mogli udoskonalać nasze produkty. Wierzymy, że dzięki takim wydarzeniom będziemy jeszcze lepsi w tym co robimy, na czym korzystać będą przede wszystkim nasi klienci.

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie