Start > Venifloor wziął udział w międzynarodowych targach Bygg Reis Deg w Norwegii

Venifloor wziął udział w międzynarodowych targach Bygg Reis Deg w Norwegii

Najnowsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa zarówno pod kątem technologii, jak i materiałów budowlanych – to najważniejsze informacje, które mogli znaleźć uczestnicy na norweskich targach Bygg Reis Deg. Nie mogło zabraknąć tam stoiska Venifloor.

 

Targi odbyły się w dniach 16-19 października 2019 roku w centrum wystawienniczym Norway Trade Fairs w Lillestrom, sąsiadującym z norweską stolicą. To już dwudziesta ósma edycja tego wydarzenia, które regularnie ściąga wszystkich zainteresowanych ekspansją na skandynawski rynek budowlany. W tym roku targi trwały 4 dni i zgromadziły rekordową liczbę 43 592 odwiedzających. Udział w nich wzięło 530 wystawców z 19 krajów, zajmujących powierzchnię 20 500 metrów kwadratowych rozmieszczonych na zewnątrz i w 5 halach wystawowych.

 

Targi Bygg Reis Deg

 

 

Na Targach Bygg Reis Deg prezentowane są rozwiązania dla budynków użyteczności publicznej, domów i budowli. Targi te są jednym z największych i najważniejszych miejsc spotkań branży budowlanej w Norwegii. Wydarzenie Bygg Reis Deg jest skierowane nie tylko do profesjonalistów z branży, ale także do prywatnych właścicieli domów.

 

Tegoroczne targi w porównaniu z poprzednimi targami w 2017 roku cieszyły się jeszcze większą popularnością odwiedzających. Cieszymy się, że jako Venifloor byliśmy częścią tak prestiżowego wydarzenia – tym bardziej, że była to dla nas znakomita okazja nie tylko na pokazanie swojej oferty, paneli drewnianych, podłóg bambusowych, ale też nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych. Co w naszej branży jest niezbędne i – wierzymy – zaprocentuje w przyszłości.

 

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie