Start > Venifloor ze złotym medalem targów BUDMA 2020
Złoty medal Targów BUDMA 2020 dla Venifloor X

Venifloor ze złotym medalem targów BUDMA 2020

Dla Venifloor zawsze najważniejsze było docenienie przez klientów. A patrząc na to, że coraz więcej osób decyduje się na panele drewniane fornirowane, na tę kwestię nie możemy narzekać. Prawda jest jednak taka, że pochwały i wyróżnienia w branżowym środowisku również wiele dla nas znaczą. Z tym większym zadowoleniem przyjęliśmy decyzję o przyznaniu nam Złotego Medalu 2020 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

 

Po raz kolejny okazało się, że ciężka praca popłaca. W Venifloor od lat robimy wszystko, aby zmieniać życie naszych klientów na lepsze, oferując im podłogi drewniane, które podnoszą komfort ich domów oraz mieszkań. Dziś zbieramy owoce tej pracy, a wyróżnienie na Targach BUDMA jest tego najlepszym dowodem.

 

O Targach BUDMA

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, to jedna z największych imprez tego typu w naszej części Europy. BUDMA to ponad czterdzieści tysięcy uczestników zainteresowanych wszystkimi aspektami związanymi z budownictwem, wyposażeniem wnętrz czy architekturą. A dla firm takich jak my, możliwość spotkania się z ponad 800 dystrybutorami i producentami najnowocześniejszych rozwiązań i technologii w branży.

 

Zintegrowane panele drewniane Venifloor X nagrodzone

 

Złoty Medal targów BUDMA 2020 to wyróżnienie, które przyznaje się produktom, rozwiązaniom oraz usługom, które wykorzystują nowoczesne technologie, najwyższe jakościowo materiały lub stosują innowacyjne na rynku rozwiązania. Za co jury postanowiło nagrodzić zintegrowane panele drewniane Venifloor X. Nagrodę wręczyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Robert Nowicki, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich – Przemysław Trawa oraz Przewodniczący Sądu Konkursowego prof. dr hab. inż. Józef Jasiczak – dyrektor Instytutu Konstrukcji Budowlanych Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Zadecydowały o tym takie aspekty, jak fakt, że te panele drewniane są rozwiązaniem dedykowanym na ogrzewanie podłogowe z uwagi na bardzo dobre wartości współczynników ( w tym przenikania ciepła), posiadają ponadprzeciętną twardość, możliwość innowacyjnego i opatentowanego montażu, a także są produkowane w sposób odpowiedzialny ekologicznie. Jednak najważniejszym wyróżnikiem Zintegrowanego Panelu Venifloor X, który został doceniony, jest jego innowacyjna budowa, polegająca na połączeniu samego panelu z podkładem. Pozwala to na jeszcze łatwiejszy montaż i jeszcze lepszą izolację akustyczną.

Venifloor X nagrodzony medalem BUDMA 2020

 

Wszystkie te zalety są efektem naszej wieloletniej pracy nad tym, aby dostarczane klientom rozwiązania były coraz lepsze. Wierzymy, że również w przyszłości nasze produkty będą zdobywały kolejne wyróżnienia, a także jeszcze większe zainteresowanie ze strony osób, które chcą na swoich podłogach innowacyjnych, trwałych, a jednocześnie przepięknych paneli. Jednocześnie już dziś zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2020, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pomiędzy 4 a 7 lutego. Jeśli chcecie zapoznać się z naszym produktem bliżej – spotkajmy się w Poznaniu!

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie