Start > Z wizytą w Hanowerze na Targach DOMOTEX 2020
Targi DOMOTEX Hanower

Z wizytą w Hanowerze na Targach DOMOTEX 2020

Budowanie sieci wzajemnych kontaktów, poszerzanie bazy potencjalnych klientów, a przede wszystkim uświadomienie jak największej liczbie osób o wyjątkowości paneli drewnianych Venifloor – to niewątpliwe zalety pokazywania się na różnego rodzaju targach branżowych. Kolejną okazję mieliśmy na początku stycznia na Targach DOMOTEX w Hanowerze!

 

Targi DOMOTEX w Hanowerze

 

Firma Venifloor zaczęła rok 2020 z przytupem. Już na samym jego początku wzięliśmy udział w Targach DOMOTEX 2020 – jednej z większych europejskich imprez, która poświęcona była dywanom, wykładzinom dywanowym oraz podłogom drewnianym. Wydarzenie było świetną okazją do poznania najnowszych trendów w tych dziedzinach, ale też – a może przede wszystkim – możliwością poznania osób związanych z przemysłem podłogowym z ponad sześćdziesięciu krajów.

 

Dla Venifloor każde wydarzenie, w trakcie którego możemy zwiększyć świadomość specjalistów z branży o naszym produkcie, jest niezwykle cenne. Równie ważne zresztą, jak pokazanie się nowym klientom. A na targach w Hanowerze było ich naprawdę dużo. Dość powiedzieć, że według szacunków organizatorów na miejscu było około 35 tysięcy zwiedzających!

 

Zresztą to nie jest jedyna liczba dotycząca targów DOMOTEX, która robi duże wrażenie. W ciągu czterech dni imprezy, na targach pojawiło się około 1400 wystawców z ponad sześćdziesięciu krajów świata, a aż 9 na 10 firm pochodziło spoza Niemiec. Kogo można było spotkać na targach? Poza wspomnianymi specjalistami z branży podłogowej także architektów oraz projektantów wnętrz. Ci ostatni również są dla nas szczególnie cennymi partnerami – mają oni wszak duży wpływ na decyzje zakupowe naszych klientów docelowych.

 

Tak szerokie grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających, to dowód na to, że branża budowlana – w tym związana z podłogami – przeżywa dobre czasy. My ze swojej strony wierzymy, że przyczyni się to również do propagowania desek fornirowanych. W końcu im więcej osób wie o dobrych produktach, tym lepiej.

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie