Podłogi fornirowane olejowoskowane

Start > Podłogi fornirowane olejowoskowane

Na Venifloor znajdziesz szeroki wybór podłóg fornirowanych, pokrytych olejowoskiem. To najwyższej jakości podłogi, z kilkunastoletnią gwarancją. Kolekcja podłóg Prestige to nie tylko odzwierciedlenie najnowszych wnętrzarskich trendów. Nasze podłogi to również estetyczna i niezwykle trwała ozdoba każdego wnętrza. Szeroka paleta kolorystyczna sprawi, że nasze podłogi fornirowane idealnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach. Posiadamy w ofercie bardzo jasne odcienie jak np. dąb skandynawski, idealne do niewielkich pomieszczeń lub tych z niedostateczną ilością światła.  Dąb hawajski bądź kolonialny to idealny wybór dla osób, które marzą o ciepłym, przytulnym wnętrzu, przywodzącym na myśl gorące, tropikalne klimaty. Do większych i nowoczesnych pomieszczeń polecamy zwłaszcza dąb gotycki, o pięknej, ciemnej barwie.

Wszystkie podłogi fornirowane, dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty najwyższej jakości. Odpowiednie do ogrzewania podłogowego, dostępne w wersji matowej lub z połyskiem. Bazę naszych podłóg fornirowanych stanowi niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia płyta HDF. Fornir pokryty został warstwą olejowosku, nanoszą przemysłowo, wzmocnioną promieniowaniem UV.

Dlaczego warto wybrać podłogi pokryte olejowoskiem

Podłogi olejowoskowane są równie popularne jak te pokryte samym olejem. Warto jednak pamiętać, że olejowosk chroni podłogę nie tylko od środka, ale przede wszystkim od zewnątrz. To właśnie jej powierzchnia jest najbardziej narażona na różnego rodzaju uszkodzenia, zarysowania czy wgniecenia.  Podłoga fornirowana, pokryta olejowoskiem, ma też szereg walorów estetycznych. Taki zabieg pozwala na wydobycie z naturalnego drewna wszystkiego co najlepsze i zachowanie jego najważniejszych zalet.

Jak dbać o podłogę pokrytą olejowoskiem

Podłoga jest elementem wnętrza, które najmocniej narażone jest na zużycie i uszkodzenia. Dlatego niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja, która pozwoli cieszyć się ładną i zadbaną podłogą przez długie lata. O podłogę fornirowaną, pokrytą olejowoskiem należy dbać podobnie jak o podłogi drewniane. Podstawą dbałości o dobrą kondycję podłogi jest regularne usuwanie kurzu, piasku i zanieczyszczeń, przy pomocy odkurzacza z miękką końcówką. Jeśli podłoga fornirowana znajduje się również w korytarzu – warto zadbać o dobrej jakości wycieraczkę zewnętrzną, tak by jak najmniej zanieczyszczeń zostało przeniesionych do domu. Co prawda olej w połączeniu z woskiem tworzy na podłodze solidną warstwę ochronną, jednak należy uważać by zanadto nie zmoczyć podłogi. Do mycia warto stosować specjalnie do tego przeznaczone produkty do pielęgnacji, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Właściwa pielęgnacja zapewni dłuższą żywotność podłogi i jej wyjątkowy wygląd. Zastosowanie olejowosku nie wymaga też specjalnej konserwacji podłogi fornirowanej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań nasz zespół sprzedawców jest do Twojej dyspozycji i służy fachową radą. Zachęcamy do kontaktu.

Kolekcja paneli drewnianych Prestige

Kolekcja paneli drewnianych Prestige

Wykończenie: olejowosk + SZCZOTKA, 4-stronna V-fuga

Zobacz więcej

Gdzie kupić?

wyszukaj naszego przedstawiciela w swoim regionie